вход / регистрация

Вход

 

Регистрация

 
logo-ks (067) 520-04-91
logo-mts (066) 470-52-24
 
В Вашей корзине  0 товаров

Буд-Інформ

si_box
2600
Коробки Строй-Информ

Опис

Купити Буд-Інформ

Буд-Інформ - це електронна бібліотека для будівельних організацій, що містить нормативи та технічні документи у сфері: будівництва, архітектура, проектна справа, Строй-Інформ застосовують як керівники, так і працівники.

Опис Буд-Інформ

Буд-Інформ - це електронна бібліотека для будівельних організацій, що містить нормативи та технічні документи у сфері: будівництва, архітектура, проектна справа, Буд-Інформ застосовують як керівники так і працівники.
Постачання програми йде на DVD диску, а оновлюється нормативна база за допомогою Інтернету або потчою.
Буд-Інформ - відрізняється зручним інтерфейсом та гарним функціоналом.

Нормативна база будівництва та архітектури Буд-Інформ має гарний та зручний пошук документів, що дозволяє шукати документ за:

  • назвою
  • тексту
  • за будь-якими даними документа.

Нормативна база будівництва та архітектури Буд-Інформ надана у вигляді каталогів:

  • Тематичний каталог (понад 100 тем)
  • Каталог типів документів (понад 53 типи)
  • Каталог видавців (більше 231 видавця)
  • Хронологічний каталог за датами прийняття документів

Нормативна база Буд-Інформ містить

Правила та стандарти, норми: СНіП, ДБН, ДЕРЖСТАНДАРТ, ДСТУ, ВСНи, СТ СЕВи, ЄНІРи, ЄРУ, ISO - стандарти, довідкові матеріали, Методичні рекомендації, обладнання для інженерних житлово-цивільних об'єктів будівництва, обладнання для Технологій громадських будівель, Накази Держбуду , Рішення органів влади, у сфері будівництва, Документи зі складання кошторисних документації, та багато іншого.

Додаток:

Словники юридичні та будівельні, термінологія.
Будівельній базі Буд-Інформ є понад 22 тис. документів прийнятих ще в СРСР та Україні з 1970-х років до сьогодні. Будівельну Нормативну бібліотеку структуровано за Наказом №95 Держбуду України. Строй - Информ Нормативна база будівництва постійно доповнюється та оновлюється новими документами у будівництві та архітектурі та інших галузях.

Завантажити Буд-Інформ

Завантажити БЕЗКОШТОВНО "Буд-Інформ" без реєстрації!

У нас на сайті ви можете завантажити та ознайомитись з демо-версією програмного комплексу "Буд-Інформ".
Демо-версія «Буд-Інформ» – це обмежена версія програми, вона дозволить вам ознайомитися з цією програмою з її можливостями та випробувати інтерфейс, демо-версії «Буд-Інформ»: відключена можливість друку документів, нормативна база містить мінімум документів достатніх для ознайомлення.

downl

Demo-версия "Строй-Информ" stroyinf-demo.exe
24.6 Mb
Перечнем документов "Строй-Информ" UserGuidePir.doc 0.586 Mb 0.55 Mb

Строй-Информ

Придбати Буд-Інформ в Україні: Кропивницький, Київ, Одеса, Сімферополь, Львів, Луганськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк, Чернівці,Черкаси, Харків, Хмельницький, Миколаїв, Маріуполь, Рівне, Кривий Ріг, Полтава.

Доставка товару 1-4 дня
Примітка: На протяжении одного года всем пользователям предоставляются бесплатные консультации и обслуживание программы с внесением необходимых обновлений, согласно действующего законодательства.
 

Кошторисна документація

Будівництво одна з найстаріших наук і з кожним десятиліттям воно змінюється і вдосконалюється, зараз вже не потрібно розраховувати за допомогою ручки і аркуша паперу, зараз за Вас це роблять будівельні програми які ви можете купити і завантажити безкоштовно на avsoft.in.ua.

Хочете зробити ремонт будинку своїми силами? Наймаєте будівельні бригади для виконання будівельних робіт? Обидва цих варіантах Вам потрібно прорахувати витрати на матеріали і дізнатися суму заробітної плати будівельної бригади.

За допомогою програм АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК ви зможете швидко і якісно скласти кошторис на будівельні роботи. Програми надають можливість швидко і точно дізнатися вартість будівельних робіт будь-якого виду, отримати звіт про необхідні матеріалів, вивести акти КБ2в, локальні кошториси, відомості ресурсів, довідку М-29 і багато іншого.

Всі ці можливості Вам стануть доступні використовуючи такі програми для будівництва і проектування як: АВК 5, Експерт-Кошторис, СТ-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК які Ви можете завантажити безкоштовно на avsoft.in.ua.

На нашому сайті avsoft.in.ua ви зможете знайти готові приклади кошторисів, подивитися навчальні ролики програм АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК безкоштовно. Наш Інтернет-магазин програмного забезпечення "АВ СОФТ" допоможе Вам швидко отримати цікаву для вас інформацію по кошторисним і проектним програмами.

Кошторисна справа і новітні інформаційні технології - це запорука успіху. Багато професіоналів будівництва вже давно використовують кошторисні програми АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК і ін. Якщо Ви хочете швидко скласти комерційну або локальний кошторис, зверніть свою увагу на програми для складання будівельних і проектних кошторисів. Це допоможе скоротити час на складання кошторисів і знизити витрати Вашої компанії.