вход / регистрация

Вход

 

Регистрация

 
logo-ks (067) 520-04-91
logo-mts (066) 470-52-24
 
В Вашей корзине  0 товаров

АВК-5

avk_box
9150
Коробки строительство:

Опис

Купити Програмний комплекс АВК-5 

Автоматизований випуск кошторисів – Програмний комплекс АВК-5

АВК-5 - призначений для автоматизації кошторисної документації, розрахунку ресурсної вартісної документації:
в інвесторських кошторисах (Підсистема "Кошторисні документи"); у договірних цінах контрактів (Підсистема "Договірна ціна"); у виробництві будівельних робіт (Підсистема "Підрядник"). 

Ціни

№ п/п Найменування послуг Вартість, грн. ПДВ (20%) грн. Разом з ПДВ, грн.
1 Початкова установка ПК АВК-5 та супровід протягом року
у тому числі:
1.1 КД + ДЦ + ПД, 2 робочих місця 7625 1525 9150
1.2 КД + ДЦ, 2 робочих місця 5900 1180 7080
1.3 Вартість додаткового місця КД + ДЦ + ПД 2745 549 3294
1.4 Вартість додаткового місця КД + ДЦ 2065 413 2478
2 Річний супровід ПК АВК-5, 2 місця
у тому числі:
2.1 КД + ДЦ + ПД, 2 робочих місця 3750 750 4500
2.2 КД + ДЦ, 2 робочих місця 3000 600 3600
2.3 Вартість додаткового місця КД + ДЦ + ПД 975 195 1170
2.4 Вартість додаткового місця КД + ДЦ 750 150 900

Опис

Програмний комплекс АВК-5 орієнтований на Правила визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000 (з врахуванням Доповнення 3 та Змін 2) і призначений для автоматизованого випуску ресурсної вартісної документації, яка використовується в будівництві:

 • у інвесторських кошторисах (Підсистема "Кошторисні документи");
 • у договірних цінах контрактів (Підсистема "Договірна ціна");
 • у виробництві будівельних робіт (Підсистема "Підрядник").

Програмний комплекс складається з восьми взаємозв’язаних підсистем 

 1. Кошторисні документи;
 2. Договірна ціна;
 3. Підрядчик;
 4. НДІ;
 5. Фрагменти;
 6. Комплексні позиції;
 7. Сервіс, у тому числі:
 • блоки налаштування;
 • регіони;
 • інші функції;

Підсистема Кошторисні документи призначена для випуску інвесторської кошторисної документації у складі проектної документації будівництва.

Підсистема Договірна ціна застосовується для визначення вартості будівництва при укладенні контракту між замовником та підрядною організацією. Тут піддається уточненню кошторисно-ресурсна документація, розроблена в підсистемі Кошторисні документи.

Підсистема Підрядчик призначена для випуску звітної документації, необхідної при виконанні будівельно-монтажних робіт; вона оперує із кошторисно-ресурсною документацією будівництва, переданою з підсистеми Договірна ціна. Передача інформації між підсистемами програмного комплексу АВК-5 передбачена як в рамках одного комп’ютера (автоматична), так і між різними, віддаленими один від одного, комп’ютерами – на магнітних носіях або електронною поштою.

До складу Нормативно-довідкової інформації програмного комплексу (підсистема НДІ) входять всі ресурсні елементні кошторисні норми, вказані в п. 1.2.6.1 ДБН Д.1.1-1-2000.

Підсистема Сервіс призначена для налаштування програмного комплексу АВК-5 під конкретні умови його експлуатації у фірмі користувача і для виконання деяких допоміжних функцій.

Відео

 

Доставка товару 1-4 дня

Комментарии  

 
+2 #2 Лариса 05.01.2015 07:05
Заказала АВК 5 с этого сайта все официально по счету. Доставили и установили быстро.
Цитировать
 
 
+3 #1 Будівельна індустрія 25.02.2014 08:23
Спасибі вашому сайту. Задоволені покупкою, все офіційно, доставили нам протягом 2х днів.
Цитировать
 
 

Кошторисна документація

Будівництво одна з найстаріших наук і з кожним десятиліттям воно змінюється і вдосконалюється, зараз вже не потрібно розраховувати за допомогою ручки і аркуша паперу, зараз за Вас це роблять будівельні програми які ви можете купити і завантажити безкоштовно на avsoft.in.ua.

Хочете зробити ремонт будинку своїми силами? Наймаєте будівельні бригади для виконання будівельних робіт? Обидва цих варіантах Вам потрібно прорахувати витрати на матеріали і дізнатися суму заробітної плати будівельної бригади.

За допомогою програм АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК ви зможете швидко і якісно скласти кошторис на будівельні роботи. Програми надають можливість швидко і точно дізнатися вартість будівельних робіт будь-якого виду, отримати звіт про необхідні матеріалів, вивести акти КБ2в, локальні кошториси, відомості ресурсів, довідку М-29 і багато іншого.

Всі ці можливості Вам стануть доступні використовуючи такі програми для будівництва і проектування як: АВК 5, Експерт-Кошторис, СТ-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК які Ви можете завантажити безкоштовно на avsoft.in.ua.

На нашому сайті avsoft.in.ua ви зможете знайти готові приклади кошторисів, подивитися навчальні ролики програм АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК безкоштовно. Наш Інтернет-магазин програмного забезпечення "АВ СОФТ" допоможе Вам швидко отримати цікаву для вас інформацію по кошторисним і проектним програмами.

Кошторисна справа і новітні інформаційні технології - це запорука успіху. Багато професіоналів будівництва вже давно використовують кошторисні програми АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК і ін. Якщо Ви хочете швидко скласти комерційну або локальний кошторис, зверніть свою увагу на програми для складання будівельних і проектних кошторисів. Це допоможе скоротити час на складання кошторисів і знизити витрати Вашої компанії.