вход / регистрация

Вход

 

Регистрация

 
logo-ks (067) 520-04-91
logo-mts (066) 470-52-24
 
В Вашей корзине  0 товаров

АС-4 Нерухомість

ner5
6048
Коробки строительство:

Опис

Купити Програмний комплекс АС-4 Нерухомість

Програмний комплекс «АС-4 Нерухомість» призначен для визначення прямих збитків від руйнування чи знищення об’єктів нерухомості!. 

Варіанти постачання

Найменування

Ціна, грн. з ПДВ

Первинне встановлення одного робочого місця + обслуговування 1 рік 6048
Первинне встановлення додаткового робочого місця + обслуговування 1 рік 3060
Подальше річне обслуговування одного робочого місця 4464

Вартість обслуговування включає в себе: інформаційне обслуговування програмного комплексу протягом 12 місяців, відправка нових версій ПК поштою або одержання їх у Виконавця; консультації по телефону без обмежень. Приїзд Замовника до Виконавця – без обмежень.

У випадку додадкових послуг, таких як виїзд до користувачів на їхню вимогу, виїзд до користувачів по мірі виходу нових версій і т.п. вартість обслуговування збільшується на 50 %.

Опис

Пропонуємо Вашій увазі єдиний в Україні програмний комплекс з визначення прямих збитків від руйнування чи знищення об’єктів нерухомості! 

Ми пропонуємо вам в кілька разів скоротити Ваші трудовитрати для того, на ранніх стадіях проектування, на стадії прийняття концептуальних рішень, розрахувати варіанти вартості однієї будівлі із застосуванням різних конструктивних елементів, а також вибрати оптимальний варіант будівництва та експлуатації за сумарними вартісними показниками, який влаштовуватиме замовника та інвестора. 

Це можливо в «АС-4 Нерухомість» через те, що ця програма має унікальну базу конструктивних елементів та об’єктів-аналогів, котра постійно оновлюється. 

Ця програма розроблялася на замовлення фонду Держмайна та має колосальну базу об’єктів аналогів, при цьому кожен об’єкт-аналог має перелік, структуру та вартісні показники конструктивних елементів. Саме наявність конструктивних елементів із вартісними показниками для різних проектних рішень дозволяє нам розширити функціональні можливості нашої програми. 

В переважній більшості випадків, єдиним способом визначення збитків при знищенні об’єктів нерухомості, є визначення прямих збитків як поточної вартості витрат на відтворення або заміщення. Вартість заміщення, згідно з Національним стандартом № 1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», – це визначена на дату оцінки поточна вартість витрат на створення (придбання) нового об’єкта, подібного до об’єкта оцінки, який може бути йому рівноцінною заміною, а вартість відтворення – це поточна вартість витрат на створення (придбання) в сучасних умовах нового об’єкта, який є ідентичним об’єкту оцінки. Визначити поточну вартість витрат на відтворення або заміщення можна за допомогою витратного методичного підходу.

  1. Кошторисним на підставі чинних кошторисних норм України, що потребує проектних або обмірних креслень та значного часу для складання кошторисів на кожний конструктивний елемент будівлі.
  2. Із застосуванням одиничних показників вартості відтворення об’єктів-аналогів для оцінки житлових будинків на підставі:
  • Порядку визначення вартості відтворення чи заміщення земельних поліпшень – будинків, будівель та споруд малоповерхового житлового будівництва, затвердженого Наказом Фонду державного майна України та Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.12.2004 №2929/227 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 січня 2005 р. за №54/10334;
  • СОУ ЖКГ 75.11-35077234. НННН:2009 «Житлові будинки. Збірник укрупнених показників вартості відтворення багатоповерхових житлових будинків», затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 07.02.2009 р. № 31.

Наразі єдиним інструментом, який дозволяє використовувати ці нормативні документи, є програмний комплекс «АС-4 Нерухомість».

В комплексі враховано зміни до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, що затверджені наказом Мінрегіону України від 28.12.2012 р. №658 і зареєстровані Міністерством юстиції України 28.12.2012 р за №3312/33524.

Додаткові функціональні можливості програмного комплексу насамперед стосуються визначення вартості об’єктів незавершеного будівництва шляхом застосування ВИТРАТНОГО методичного підходу, а саме:

  • визначення оціночної та інвестиційної вартості об’єктів незавершеного будівництва;
  • визначення на дату оцінки вартості придбаних для об’єкта незавершеного будівництва матеріалів, виробів і конструкцій, а також не змонтованого устаткування;
  • розрахунок коефіцієнтів будівельної готовності об’єктів незавершеного будівництва.

Забезпечується також формування звітної документації суб’єктів оціночної діяльності для замовників і звітів перед Фондом державного майна України стосовно оцінювання об’єктів нерухомості, передбачених Порядком ведення єдиної бази даних звітів про оцінку для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів…, що затверджений наказом Фонду державного майна України від 10.06.2013р. №795 і зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13 червня 2013р. за № 936/23468.

Розроблено додатковий модуль оцінки вартості демонтажних робіт, що необхідні внаслідок руйнування частини будівлі.

Відео

Купити АС-4 Нерухомість в Україні: Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Львів, Миколаїв, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Сімферополь, Чернівці, Черкаси, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ, Маріупол

Доставка товару 1-4 дня
 

Кошторисна документація

Будівництво одна з найстаріших наук і з кожним десятиліттям воно змінюється і вдосконалюється, зараз вже не потрібно розраховувати за допомогою ручки і аркуша паперу, зараз за Вас це роблять будівельні програми які ви можете купити і завантажити безкоштовно на avsoft.in.ua.

Хочете зробити ремонт будинку своїми силами? Наймаєте будівельні бригади для виконання будівельних робіт? Обидва цих варіантах Вам потрібно прорахувати витрати на матеріали і дізнатися суму заробітної плати будівельної бригади.

За допомогою програм АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК ви зможете швидко і якісно скласти кошторис на будівельні роботи. Програми надають можливість швидко і точно дізнатися вартість будівельних робіт будь-якого виду, отримати звіт про необхідні матеріалів, вивести акти КБ2в, локальні кошториси, відомості ресурсів, довідку М-29 і багато іншого.

Всі ці можливості Вам стануть доступні використовуючи такі програми для будівництва і проектування як: АВК 5, Експерт-Кошторис, СТ-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК які Ви можете завантажити безкоштовно на avsoft.in.ua.

На нашому сайті avsoft.in.ua ви зможете знайти готові приклади кошторисів, подивитися навчальні ролики програм АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК безкоштовно. Наш Інтернет-магазин програмного забезпечення "АВ СОФТ" допоможе Вам швидко отримати цікаву для вас інформацію по кошторисним і проектним програмами.

Кошторисна справа і новітні інформаційні технології - це запорука успіху. Багато професіоналів будівництва вже давно використовують кошторисні програми АВК 5, Експерт-Кошторис, СТС-кошторис, АС-4 Кошторис, Будівельний калькулятор, Тендер-контракт і ІВК і ін. Якщо Ви хочете швидко скласти комерційну або локальний кошторис, зверніть свою увагу на програми для складання будівельних і проектних кошторисів. Це допоможе скоротити час на складання кошторисів і знизити витрати Вашої компанії.