вход / регистрация

Вход

 

Регистрация

 
logo-ks (067) 520-04-91
logo-mts (066) 470-52-24
 
В Вашей корзине  0 товаров

Роздріб для України

roznitsa
6690
Коробки системи обліку: Tooltip

Опис

Роздріб 8 для України - це програма, яка призначена для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок, як самостійних, так і входять у розподілену роздрібну мережу. Програма дає можливість автоматизувати облік грошових коштів в касах магазинів і облік запасів на складах магазинів.

Можливості програми

 • Прихід товарів від контрагента на склади магазину, в тому числі в двофазному (ордерному) режимі
 • Реалізація товарів і послуг контрагенту, в тому числі в двофазному (ордерному) режимі
 • Переміщення товарів між магазинами, внутрішніми складами магазинів, магазинами і складами торгового підприємства, в тому числі в двофазному (ордерному) режимі
 • Торгівля комплектами товарів, створеними як у момент продажу товару, так і з підготовкою комплекту (операція «комплектація»)
 • Повернення товарів від покупців
 • Оприбуткування, інвентаризація та списання товарів
 • Оформлення прибуткових і видаткових касових ордерів безпосередньо в магазині
 • Переміщення грошових коштів між магазинами, внутрішніми касами магазинів, магазинами і касами торгового підприємства
 • Оформлення чеків продажу, формування після закінчення зміни зведеного звіту по контрольно-касовій машині з урахуванням повернутих товарів в зміну
 • Робота з еквайринговими системами, облік оплати товарів по платіжних картах, облік договорів еквайрингу й умови повернення/неповернення торгівельної поступки еквайрером при поверненні товарів; оплата товарів кредитами
 • Використання процентних знижок за дисконтними картками (в тому числі і накопичувальних знижок), знижок з поділом по магазинах, знижок контрагентам, знижок на суму чека, знижок за часом дії, по кількості товару, по виду оплати.

Переваги

Касир
Зручне робоче місце, підключене до фіскального реєстратора і дозволяє вести всі торгові операції - зчитувати штрих-коди з товарів, проводити розрахунок з покупцями (через термінал або ж за готівку). Таким чином, максимально виключаються помилки при роботі з товарами, збільшується швидкість обслуговування клієнтів.

Адміністратор магазина 
Аналізує: обороти магазину за день, продажу, активність касирів, середню суму чека. Ця функція дозволяє, як створювати звіти для керівництва по товарообігу, так і приймати управлінські рішення щодо касового персоналу.

Доставка товару 1-4 дня
Варіанти поставки
Примітка: При покупці програми надається ІТС ПРОФ на 3 місяці безкоштовно
 
Наша компанія "АВ СОФТ" займається автоматизацією організацій, впровадженням облікових систем і торгового устаткування. 
Підбір програм
Ми проаналізуємо і підберемо те програмне забезпечення, яке максимально автоматизує Ваш бізнес. Ефективність наших рішень допоможуть заощадити кошти та час Вашої компанії. 
 
Розробка і доробка облікових систем
Наші програмісти, мають великий досвід в розробці будь-яких конфігурацій, а також виконують різні доопрацювання під Вашу конфігурацію. При цьому досвідчені фахівці супроводжують і підтримують наші доопрацювання. 
 
Оновлення та обслуговування
Сертифіковані спеціалісти нашої компанії нададуть Вам професійну консультацію в програмах, і гарантовано нададуть своєчасне оновлення.
 
Уклавши договір (ІТС) з нами:
 • Ви будете впевнені в звітності і легальності отриманих оновлень програмних продуктів
 • Ми допоможемо Вам ефективніше працювати в програмах, використовуючи весь функціонал програми
 • Безкоштовно налаштуємо завантаження платіжних доручень з "Клієнт банку"
 • Налаштуємо відправку електронної звітності "Фредо"
 • Встановимо Нашу розробку автоматичне резервування даних "Backup"
Електронна звітність 
У нинішній час розробники подбали про зручність з здачею звітності в електронному вигляді, розробивши доповнення "Фредо", це доповнення дозволить Вам відправити необхідний звіт в одне натискання самостійно. А наші фахівці, оперативно налаштують дане доповнення в Вашу програму.
*  Доповнення "Фредо" надається кожному користувачеві, який придбав облікову систему з 01.07.2013 року або продовжив підписку "ІТС ПРОФ