вход / регистрация

Вход

 

Регистрация

 
logo-ks (067) 520-04-91
logo-mts (066) 470-52-24
 
В Вашей корзине  0 товаров

BAS Зарплата та Управління Персоналом

zup
10800
Опис

Зарплата і Управління Персоналом для України (ЗУП) - це універсальний інструмент для кадрової політики підприємства. Зарплата і управління персоналом - оптимальне рішення для вашого підприємства.

Программа «Зарплата і управління персоналом» суттево спрощує розрахунок заробітної плати й нарахувань. Також програма забезпечує контроль за навчанням, атестацією ваших співробітників, вирішує завдання по підбору, навчанню й мотивації.

Можливості:

Автоматизації різних служб підприємства, від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії, по наступних напрямках:

 • Регулювання кадрового забезпечення
 • Регулювання кваліфікації та тестування персоналу
 • Великий набір інструментів для роботи з персоналом
 • Великий ряд функція для розробки проектів з метою формування фінансового стимулу у персоналу
 • Регулювання зайнятості
 • Нарахування заробітної плати

Функцій для HR-фахівців:

 • Набір інструментів для працевлаштування нового працівника, за допомогою якого комфортно працювати з вакантними місцями і кандидатами
 • Складання графіка відпусток і гнучке управління ним
 • Тестування і моніторинг кваліфікації трудового колективу
 • Розробка проектів для підготовки кадрів
 • Формування стимулів для працівників, комфортне регулювання цією програмою 

Программа багатофункціональна - можлива робота і з організаціями, і з приватними підприємцями, або з двома і більше. За допомогою проектування потреб в персоналі можна, застосовуючи інформацію про актуальний стан справ і заробітних платах, регулювати чисельність описів вакантних місць, проаналізувати потреби в кадрах.

Підготовка співробітників - це найважливіший аспект роботи будь-якої компанії. Програма дозволяє з легкістю вести повноцінний кадровий облік і проектувати схеми їх підготовки. У той же час внутрішні і зовнішні тренінги не відрізняються один від одного - координувати їх буде дуже зручно.
Всю цю інформацію можна застосовувати для внутрішньофірмового тестування, і, покладаючись на результати, регулювати заробітні плати персоналу, наймати нових працівників, і в разі необхідності звільняти.

Графік роботи персоналу:

«Зарплата и Управління Персоналом для України»  забезпечує можливість регулювати графік роботи персоналу, планувати їх робочий день, складати графіки зборів і відпусток. В системі є всі потрібні дані, тому здійснювати ці операції дуже комфортно.

Структура кадрів:

Ведучи кадровий облік, необхідно застосовувати особисту інформацію про працівника, номера робочих телефонів, ПІБ, адреса і так далі. Положення і місце в тому чи іншому департаменті. Це є пріоритетним для будь-якої компанії, оскільки так у вас є можливість створити точну структуру фірми. До того ж, ця функція забезпечує вас даними про кар'єрний ріст працівника.

Робоча обстановка:

 

Програма може з легкістю створити трудову угоду, форму найму на роботу, форми для просування працівників в рамках фірми. Разом з тим, вам потрібна буде тільки правильно налаштована система "Зарплата и Управління Персоналом для України". Можна складати і зберігати інформацію про винагороди і штрафи.

Нарахування заробітної плати

Вбудований спеціальний інструментарій, для застосування якого необхідно просто адаптувати "Зарплата и Управління Персоналом для України" під свої запити.

Система повністю відповідає потребам українського ринку, завдяки чому ви можете складати документи згідно необхідним стандартам:

 • Відомості з нарахування заробітної плати
 • Платіжні повідомлення
 • Виписки для отримання грошей з каси
 • Зведення нарахуваннях
 • Довідки для персоналу

 

Доставка товару 1-4 дня
 
Наша компанія "АВ СОФТ" займається автоматизацією організацій, впровадженням облікових систем і торгового устаткування. 
Підбір програм
Ми проаналізуємо і підберемо те програмне забезпечення, яке максимально автоматизує Ваш бізнес. Ефективність наших рішень допоможуть заощадити кошти та час Вашої компанії. 
 
Розробка і доробка облікових систем
Наші програмісти, мають великий досвід в розробці будь-яких конфігурацій, а також виконують різні доопрацювання під Вашу конфігурацію. При цьому досвідчені фахівці супроводжують і підтримують наші доопрацювання. 
 
Оновлення та обслуговування
Сертифіковані спеціалісти нашої компанії нададуть Вам професійну консультацію в програмах, і гарантовано нададуть своєчасне оновлення.
 
Уклавши договір (ІТС) з нами:
 • Ви будете впевнені в звітності і легальності отриманих оновлень програмних продуктів
 • Ми допоможемо Вам ефективніше працювати в програмах, використовуючи весь функціонал програми
 • Безкоштовно налаштуємо завантаження платіжних доручень з "Клієнт банку"
 • Налаштуємо відправку електронної звітності "Фредо"
 • Встановимо Нашу розробку автоматичне резервування даних "Backup"
Електронна звітність 
У нинішній час розробники подбали про зручність з здачею звітності в електронному вигляді, розробивши доповнення "Фредо", це доповнення дозволить Вам відправити необхідний звіт в одне натискання самостійно. А наші фахівці, оперативно налаштують дане доповнення в Вашу програму.
*  Доповнення "Фредо" надається кожному користувачеві, який придбав облікову систему з 01.07.2013 року або продовжив підписку "ІТС ПРОФ