вход / регистрация

Вход

 

Регистрация

 
logo-ks (067) 520-04-91
logo-mts (066) 470-52-24
 
В Вашей корзине  0 товаров

BAS Зарплата і управління персоналом Базова

bazova
4200
Опис

Базова версія Зарплата і Управління Персоналом для України (ЗУП) - це універсальний інструмент для кадрової політики підприємства. ЗУП - оптимальне рішення для вашого підприємства.

Базова версія має обмеження у порівнянні з функціональними можливостями ПРОФ версії.
Програма «Базова версія - Зарплата і Управління Персоналом для України» призначена для автоматизації розрахунку заробітної плати і реалізації кадрової політики на невеликих підприємствах, на яких з програмою працює один користувач і не вимагається адаптації та виконання доробок програмістами функціоналу типового рішення до особливостей конкретного підприємства.

Обмеження базової версії:

  • Одночасно з однією інформаційною базою працює лише один користувач
  • Не підтримується ведення обліку господарської діяльності декількох організацій в одній інформаційній базі. При цьому є можливість ведення обліку декількох організацій в окремих інформаційних базах на одному комп'ютері
  • Не підтримується зміна прикладного рішення (конфігурації), можна використовувати лише типову конфігурацію і встановлювати її оновлення
  • Не підтримується робота розподілених інформаційних баз (обмін між ідентичними прикладними рішеннями)
  • Не підтримується COM-з'єднання і Automation – сервер (доступ до даних системи 1С:Підприємство із зовнішніх додатків)
  • Постачається лише з програмним захистом з обмеженою кількістю прив'язок
  • Не підтримується робота в клієнт-серверному варіанті

Якщо виникне потреба ведення багатьох компаній в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи декількох користувачів або з'являться інші завдання, які не вирішуються в рамках обмежень базової версії, то в цьому випадку організація зможе перейти на програму (ЗУП ПРОФ), що не має вказаних обмежень (за умовами апгрейду, що передбачає компенсацію коштів за раніше придбану ліцензійну версію 1С:Підприємство).

 

Доставка товару 1-4 дні